dowolna

Nieruchomości Czeladź - Oferty sprzedaży nieruchomości

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

479 000 zł86,34 m² 5 547,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga: zmiana ceny z 499 tyś zł na 479 tyś zł. Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83,71 m , idealne dla rodziny szukającej przestrzeni i wygody. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy Waryńskiego, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł37,30 m² 5 603,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ul. Legionów, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - kuchnia, - pokój z balkonem, -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,38 m² 5 756,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

!nowa cena! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem, położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Spacerowej w Czeladź. Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję mieszkanie o powierzchni 31 m na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest na końcowym etapie remontu generalnego. Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

307 500 zł49,50 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Czeladzi - Osiedle Dziekana. To propozycja dla osób, które szukają ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł60,34 m² 5 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do remontu tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** kameralny niski blok Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi przy ul. Miłej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł126,30 m² 6 334,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:199 m²

Dom z potencjałem w Czeladzi ul. Słowiańska. Budynek daje szerokie możliwości aranżacyjne - od klasycznego domu jednorodzinnego, po nowoczesne, niezależne lokale mieszkalne. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,30 m² 3 695,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze urokliwej kamienicy przy ul. Dehnelów, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 900 zł64,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Czeladź, centrum | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,2 m , zlokalizowane na I piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy Składkowskiego. Układ funkcjonalny: przestronny salon z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł111 m² 9 504,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prestiżowy apartament, jakiego nie znajdziesz W mieście! Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 111,3 m z tarasem i antresolą to propozycja dla osób, które szukają czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł76 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! tylko do 20.05! Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń, położone w spokojnej i zielonej części Wojkowic przy ul. Plaka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł82,72 m² 9 489,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł152,93 m² 8 108,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w zabudowie szeregowej - Osiedle Zielona Przełajska , Czeladź Powierzchnia użytkowa: 152,93 m | Garaż w bryle budynku | Ogród | Tarasy | Miejsce parkingowe opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Czeladź, oś. Piłsudskiego, ul. Niepodległości Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53,59 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł85 m² 7 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,60 m² 7 509,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie w 2020r tylko U nas - umowa na wyłączność *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi przy ul. Norwida. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50,39 m² 5 338,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna oferta - zapraszam polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,39m2, usytuowane na parterze w niskim 2 piętrowym bloku. Okna pcv, ekspozycja okien -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł40,77 m² 3 065,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Czeladź Piaski ul. Nowopogońska Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 40,77 m2 w kamienicy na I piętrze (możliwość zrobienia 2 pokoi) Mieszkanie w stanie do remontu Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domy szeregowe Z garażem I ogrodem | czeladź | ul. Widokowa Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej realizowane przy ul. Widokowej w Czeladzi (boczna od ul. Rolniczej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortu, spokoju i wysokiego standardu? Odkryj Zaciszne Osiedle przy Pustej - wyjątkową inwestycję w Czeladzi, gdzie dbałość o detale łączy się z funkcjonalnością. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Czeladź Piaski, ulica Zwycięstwa, na sprzedaż mieszkanie z założoną księgą wieczystą. Powierzchnia 53,22m2 Parter/4 Trzy osobne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 622 m² 227,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ylko u Nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1610 m w Czeladzi, ul. Katowicka. Opis działki: działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł220 m² 2 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:220 m²

Czeladź Centrum ul. Mysłowicka | Budynek z potencjałem inwestycyjnym | 3 lokale + poddasze Szukasz nieruchomości pod inwestycję, wynajem lub dla kilku rodzin? Ta oferta to świetna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

228 975 zł46,57 m² 4 916,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,57 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji oraz naprawie dachu. Budynek zadbany, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł159 m² 5 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom o powierzchni 159 m na kameralnym Zacisznym Osiedlu przy ul. Irysów w Czeladzi. To środkowy segment w nowoczesnej zabudowie (zestaw tylko 3 domów), który.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł430 m² 2 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Na sprzedaż kamienica o charakterze inwestycyjnym, położona w Czeladzi przy ul. Katowickiej 81. Budynek z 1906 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 430 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej ma ok 166 m powierzchni całkowitej , w tym użytkowa około 134m2 , dach płaski ,pokryty papą, posadowiony jest na działce o pow. 240m2. W roku 2012.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł628 m² 426,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Czeladź Centrum ul. Przełajska (obok skrzyżowania przełajska/łączkowa) Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 628m2 w kształcie trapezu o szerokości 18 i 35m.

Szczegóły ogłoszenia

1 246 050 zł4 615 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość położona w woj. śląskim, w powiecie będzińskim, w Gminie Czeladź przy ul. Przełajskiej, obejmuje trzy sąsiadujące ze sobą działki gruntu o nr 11634.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł60,70 m² 3 937,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje własne M w sercu Piasków w Czeladzi. Stwórz przestrzeń swoich marzeń! Szukasz mieszkania, które nie narzuca stylu, ale daje nieskończone możliwości aranżacyjne? Na Piaskach.

Szczegóły ogłoszenia

284 999 zł59,80 m² 4 765,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie z balkonem Czeladź, piaski Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,80 m , położone na 4. piętrze na osiedlu Dziekana w Czeladzi (dzielnica Piaski). Układ: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124,50 m² 5 132,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł853 m² 398,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Czeladź Centrum ul. Przełajska Nowo wydzielane działki budowlane położone w spokojnej okolicy jednocześnie blisko rynku w Czeladzi. Nieruchomość będzie miała powierzchnie 853 m2. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł124 m² 5 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% rabatu na materiały wykończeniowe Dostępne segmenty skrajne S9, s13 - 669.000 zł brutto Dostępne segmenty środkowe S10, S11, S14, S15 - 639.000 zł brutto Oferowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,20 m² 6 586,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Czeladzi przy ulicy Legionów, o powierzchni użytkowej 37,20 m , w bloku świeżo po termomodernizacji. 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu funkcjonalną kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 31 m , zlokalizowana w Czeladzi, w spokojnej dzielnicy Piaski. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł123,82 m² 5 160,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

0% pcc 0% prowizji dla kupującego na sprzedaż - bezczynszowe domy szeregowe stan surowy zamknięty czeladź madera Planowane zakończenie budowy: sierpień 2025 Nowoczesny dom szeregowy w Czeladzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł75 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ.