Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Czeladź Kolonia Rożka

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

980 000 zł85,30 m² 11 488,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jedyna taka oferta w Czeladzi! Sprawdź! Komfortowy apartament o pow. 85,3 m kw - widokowy, słoneczny z tarasem 60m kw! Układ funkcjonalny: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% rabatu na materiały wykończeniowe Dostępne segmenty środkowe S10, s11, s14, s15 - 639.000 zł brutto Dostępne segmenty skrajne S9, S13 - 669.000 zł brutto Oferowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

68 440 zł4 278 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czeladź. Hala magazynowa/produkcyjna. Moduł 4278m2 Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: magazyn: - 3372m2 - Wysokość netto 10m. - nośność posadzki 5t/m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Kolonia Rożka,Czeladź

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31m2 : - kuchnia, - salon, - przedpokój, - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka lokatorska - opłata dodatkowa w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kolonia Rożka,Czeladź

320 000 zł53 m² 5 992,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kolonia Rożka, tuż przy Parku Grabek. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Kolonia Rożka,Czeladź

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Kolonia Rożka,Czeladź

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Piaski,Czeladź

340 000 zł61 m² 5 601,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Na sprzedaż niezwykle klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z duszą na zabytkowym osiedlu w dzielnicy Czeladź Piaski. Mieszkanie mieści się na parterze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składkowskiego

Józefa Piłsudskiego,Czeladź

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi, przy ul. Składkowskiego (blok po remoncie elewacji). Mieszkanie o pow. 60 m kw., składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Będzińska

Czeladź,śląskie

270 000 zł534 m² 505,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 534 m , położona w doskonałej lokalizacji Czeladź, ul. Będzińska 20 (trzecia działka od ulicy). Atuty działki: * gotowa do.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Czeladź, Zarzecze, Kolonia Rożka

Włącz powiadomienia