dowolna

Nieruchomości Czeladź - Oferty sprzedaży nieruchomości

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czeladź,śląskie

550 000 zł72 m² 7 655,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować piękne, zrobione w wysokim standardzie, mieszkanie w Czeladzi przy ul. Norwida. Mieszkanie: znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

135 000 zł36 m² 3 792,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ta oferta jest tylko u nas! Marzysz o kupnie pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie pod flipa lub pod najem? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

749 000 zł138 m² 5 427,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie Bliźniaczej ( działka 338 m2) Powierzchnia użytkowa- 137,57m2 dom W stanie surowym zamkniętym - podjazd wybrukowany ( do końca Września) ( Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze! zapraszamy inne agencje do współpracy! Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowopogońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

179 000 zł42 m² 4 297,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,65 m2 na parterze w starszym budynku z cegły w Czeladzi w dzielnicy Piaski. W skład mieszkania wchodzą : - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Czeladź

Czeladź,śląskie

3 828 400 zł9 571 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: czeladź Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow. 9.571m 2 (własność ), działka w regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu ok 97mX99m. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grodziecka

Czeladź,śląskie

254 000 zł28 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne Mieszkanie Bezczynszowe w Ścisłym Centrum Czeladzi na Sprzedaż Cena ofertowa: 254 000zł Lokalizacja: czeladź Centrum, ul. Grodziecka Wnętrze: 1 piętro, 2 pokoje- 28m a w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - pokój dziecięcy - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica-ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 31m2 : - kuchnia, - salon, - przedpokój, - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica oraz komórka lokatorska - opłata dodatkowa w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

205 000 zł42 m² 4 884,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe M3 w Czeladzi przy ul. Zwycięstwa! Mieszkanie o pow. 38,3m2 znajduje się na 4 piętrze z 4ech Dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

239 000 zł42 m² 5 694,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Czeladź

Czeladź,śląskie

11 000 000 zł6 492 m² 1 694,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedaży: -Działki w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 10.887m kw. budynek hali produkcyjno magazynowej około 6500m2 składający się z : -hali produkcyjna około 5400m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Czeladź

Czeladź,śląskie

340 000 zł3 369 m² 100,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują działki gruntu o numerach 228/4 oraz 228/13 o łącznej powierzchni 0,3369 ha. Działki mają nieregularny kształt. Fragment działki nr 228/4 wykorzystywany jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czeladź

Czeladź,śląskie

42 000 zł228 m² 184,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ma nieregularny kształt, teren nieruchomości płaski. Działka posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci energii elektrycznej, wody, kanalizacji, gazu i teletechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

249 000 zł42 m² 5 932,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Czeladź,śląskie

485 000 zł83 m² 5 822,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo wygodne, przestrzenne mieszkanie w Czeladzi na spokojnym osiedlu. 1 piętro. 75m2. Od razu do zamieszkania. Doskonałe dla rodziny z dziećmi, dla osób potrzebujących komfortowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi ul. Widokowa. Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

259 000 zł38 m² 6 762,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Czeladź,śląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w kamienicy. 3 lata temu założona instalacja gazowa. 6-7 lat temu wymieniona instalacja elektryczna. Wód kan wymieniona 4 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% na materiały wykończeniowe zakończenie inwestycji W IV kwartale 2023 r. Oferowane domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Czeladzi, przy ul. Widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

569 000 zł124 m² 4 588,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

569 000 zł149 m² 3 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 149m2 w skład którego wchodzi: - salon - 3 sypialnie - gabinet - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc W bryle budynku jest garaż. W 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe częściowowyremontowane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48 m2 nadrugim piętrze w bloku w Czeladzi na os. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

215 000 zł31 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 39,72 m2 składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

235 000 zł50 m² 4 718,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica -16m2. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czeladź

Czeladź,śląskie

599 000 zł149 m² 4 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Czeladź

Czeladź,śląskie

11 000 000 zł6 492 m² 1 694,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Najtańsza oferta na rynku!- 3 000 tyś za m2 Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkania ,które składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki, osobnego wc, i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Matejki

Czeladź,śląskie

550 000 zł1 091 m² 504,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładna słoneczna działka 0,1091 ha w spokojnej okolicy,szkoła przedszkole,sklepy w promieniu 500m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Czeladź,śląskie

363 000 zł76 m² 4 795 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Czeladzi przy ul Poniatowskiego. Mieszkanie bardzo przestronne o powierzchni ok 75,7m2 usytuowane na IV piętrze wielorodzinnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

263 000 zł51 m² 5 156,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Widokowa

Czeladź,śląskie

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

215 000 zł38 m² 5 674,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,89 m2 na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Czeladzi na os. Piaski. Mieszkanie jest częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

274 900 zł54 m² 5 090,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję mieszkanie na sprzedaż. Opis nieruchomości Czeladź-ogrzewanie miejskie blok po termomodernizacji Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

245 000 zł50 m² 4 919,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950