dowolna

Mieszkania w centrum Czeladź - Oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

1 400 zł46 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie w Czeladzi-Piaski przy ulicy Zwycięstwa 10. Budynek znajduje się na niewielkim, spokojnym osiedlu w niskiej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

259 000 zł38 m² 6 762,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe M3 w Czeladzi przy ul. Zwycięstwa! Mieszkanie o pow. 38,3m2 znajduje się na 4 piętrze z 4ech Dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe częściowowyremontowane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48 m2 nadrugim piętrze w bloku w Czeladzi na os. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 39,72 m2 składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czeladź

Czeladź,śląskie

189 000 zł31 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poleca się piękna kawalerka w wysokim standardzie wykończenia. Świetnie nadaje się na start dla singla, młodej pary jak i również na inwestycyjne pod najem gdyż aktualnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam, sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem do remontu o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w miejscowości Czeladź-Piaski. Nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Czeladź,śląskie

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia kawalerka przy ulicy Ogrodowej 8a *powierzchnia 30 m2 *10 piętro, gwarancja pięknego widoku *winda *przystanek autobusowy - 350 m *w sąsiedztwie liczne sklepy, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

149 000 zł32 m² 4 685,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Czeladzi o powierzchni 31,80 m2 przy ul. Szpitalnej w niskim bloku! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rerezwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Czeladzi przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie wymaga kompleksowego remontu. Remont obejmowałby odnowienie ścian, wymianę podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Czeladź,śląskie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy a jednocześnie blisko do centrum handlowego. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Czeladź,śląskie

245 000 zł49 m² 4 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

288 000 zł64 m² 4 521,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkaj po swojemu :) Mieszkanie dla Twojej rodziny. 3 niezależne pokoje zapewniają komfort całej rodzinie. Dwa pokoje mniejsze mogą stanowić sypialnię rodziców i pokój dla dzieci. -lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czeladź

Czeladź,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się w Czeladzi na Osiedlu Dziekana. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 34,20 m2 i jest usytuowany na wysokim parterze. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czeladź

Czeladź,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Składkowskiego

Czeladź,śląskie

350 000 zł72 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Chętnie zaprezentuję Państwu idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie 72,5 m2 zlokalizowane przy ul. Składkowskiego w spokojnej dzielnicy Czeladzi - już dostępne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o pow. 48m2 do odświeżeneia w dzielnicy Centrum w Czeladzi składającego się z dwóch nie zależnych pokoi oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu okazjonalnego mieszkanie położone w Czeladzi przy ul. Szpitalnej - centrum miasta. Na dziesiątym piętrze w wysokim bloku umiejscowiony jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

368 000 zł92 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 92m2, 3 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka, dwoma balkonami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

148 000 zł48 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dla osób, które chcą zamieszkać W świeżo wyremontowanym mieszkaniu, w dobrej lokalizacji Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Centrum Czeladzi lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czeladź

Czeladź,śląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe Osiedle J. Piłsudskiego Kawalerka o powierzchni 38 m 2 na III piętrze w niskim bloku w Czeladzi. Mieszkanie składa się z pokoju. kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

70 000 zł30 m² 2 372,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w bloku z 2 windami, po termomodernizacji przy ul. Miasta Auby w centrum Czeladzi. Powierzchnia mieszkania to 29,50m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

122 000 zł48 m² 2 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - czeladź - centrum Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Czeladzi w Centrum miasta przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

308 000 zł77 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 76,5m2, 3 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienką, balkonem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

228 000 zł57 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 57m2 dwa pokoje z możliwością zrobienie mieszkania 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

328 000 zł82 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 82m2, 4 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienką i osobną toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

368 000 zł92 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja! funkcjonalne układy! polecam na sprzedaż bez czynszowe mieszkanie W stanie deweloperskim o pow. 92m2, 4 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienką, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

368 000 zł92 m² 4 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

166 000 zł48 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek 4-piętrowy z cegły, ocieplony, z domofonem. Opis lokalu - 2 pokoje, ustawna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie środkowe (ciepłe) , na 2 piętrze, z naświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Czeladź,śląskie

147 900 zł60 m² 2 465 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

118 000 zł40 m² 2 950 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w samym centrum Czeladzi, w okolicy ul. Miasta Auby. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze budynku 10 piętrowego. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pomagamy za darmo w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym Open Finance , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni ok 33m2 zlokalizowaną w miejscowości Czeladz na dawnym osiedlu Musiała. Mieszkanie składa się z jednego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składkowskiego

Czeladź,śląskie

167 000 zł61 m² 2 737,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 61m2 położoną w miejscowości Czeladż przy ulicy Składkowskiego. W jej skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łacienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

129 000 zł49 m² 2 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej 48.80 m2 zlokalizowanej w miejscowości Czeladz w okolicach Centrum Miasta. Mieszkanie środkowe , ciepłe, umieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miasta Auby

Czeladź,śląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku 10-piętrowym w centrum Czeladzi. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu negocjację ceny przy zakupie mieszkania stworzonego od nowa, na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w centrum Czeladzi. Mieszkanie składa się z living roomu, sypialni, dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, przestronne mieszkanie w wygodnej lokalizacji. Dobry stan. Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8m2 znajdujące się w centrum Czeladzi. Wejście do bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

132 000 zł57 m² 2 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niski blok - Centrum Czeladzi - do Remontu Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi - dzielnica Centrum. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, przestronnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Czeladź,śląskie

130 000 zł49 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w dobrym stanie, osiedle Musiała, niski blok - Czeladź. nr oferty w biurze sma632 Do sprzedaży polecamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

104 900 zł54 m² 1 942,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! - mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Czeladzi. Wolne od zaraz! nr oferty w biurze sma597. Do sprzedaży polecamy mieszkanie o powierzchni 55m2 i nietypowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

136 000 zł49 m² 2 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie W centrum czeladzi - 2 pokoje, niski budynek. nr oferty w biurze sma583 Do sprzedaży polecamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w bardzo dobrym stanie, po.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij