dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Czeladź - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Piaski,Czeladź

276 600 zł51 m² 5 400,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m , położone na parterze termomodernizowanego bloku w Czeladzi. Wyróżnia się wyjątkowo niskim czynszem - tylko 400 zł/miesiąc! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Stare Miasto,Czeladź

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - aneks kuchenny - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

276 600 zł51 m² 5 400,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

308 000 zł49 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon, piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Stare Miasto,Czeladź

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku po termomodernizacji w centrum Czeladzi. To świetna okazja do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Ogrodowa,Czeladź

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe i gotowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Spółdzielczej w Czeladzi! Lokal znajduje się na parterze w niskim bloku i składa się z: - pokoju - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Saturn,Czeladź

226 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Musiała. Cicha i spokojna i zielona okolica szczególnie przypadnie zarówno pokoleniom młodszym jak i starszym. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Czeladź

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący Kamil Gonciarz Tel : Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. 21 Listopada w Czeladzi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czeladź,śląskie

196 000 zł39 m² 5 003,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Legionów, 2 pokoje z balkonem. 37,2 m2, niski czynsz. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Blok 4 piętrowy po termomodernizacji. Ekspozycja Zachodnia. Dobrze doświetlone. 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

135 000 zł36 m² 3 792,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ta oferta jest tylko u nas! Marzysz o kupnie pierwszego mieszkania? A może chcesz zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie pod flipa lub pod najem? Ta oferta może być właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze! zapraszamy inne agencje do współpracy! Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowopogońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

179 000 zł42 m² 4 297,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,65 m2 na parterze w starszym budynku z cegły w Czeladzi w dzielnicy Piaski. W skład mieszkania wchodzą : - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

199 000 zł31 m² 6 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

205 000 zł42 m² 4 884,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Na sprzedaż wyjątkowe M3 w Czeladzi przy ul. Zwycięstwa! Mieszkanie o pow. 38,3m2 znajduje się na 4 piętrze z 4ech Dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

239 000 zł42 m² 5 694,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

249 000 zł42 m² 5 932,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

259 000 zł38 m² 6 762,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Czeladź,śląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w kamienicy. 3 lata temu założona instalacja gazowa. 6-7 lat temu wymieniona instalacja elektryczna. Wód kan wymieniona 4 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe częściowowyremontowane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48 m2 nadrugim piętrze w bloku w Czeladzi na os. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopogońska

Czeladź,śląskie

215 000 zł31 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 39,72 m2 składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

235 000 zł50 m² 4 718,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duża piwnica -16m2. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Najtańsza oferta na rynku!- 3 000 tyś za m2 Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkania ,które składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki, osobnego wc, i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

263 000 zł51 m² 5 156,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

215 000 zł38 m² 5 674,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,89 m2 na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Czeladzi na os. Piaski. Mieszkanie jest częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

274 900 zł54 m² 5 090,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję mieszkanie na sprzedaż. Opis nieruchomości Czeladź-ogrzewanie miejskie blok po termomodernizacji Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

245 000 zł50 m² 4 919,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Czeladź,śląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witam, sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem do remontu o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w miejscowości Czeladź-Piaski. Nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 21 Listopada

Czeladź,śląskie

235 000 zł33 m² 7 175,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: -mieszkanie po generalnym remoncie, -kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, okap oraz płytę indukcyjną, -spokojna okolica, -blisko do parku, -2 piętro, -sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Kwietnia

Czeladź,śląskie

215 000 zł39 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność, zapraszam inne biura do współpracy! 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zabytkowym osiedlu w Czeladzi, dzielnica Piaski. Znajduje się na parterze w 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Dziekana

Czeladź,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50 m2 po generalnym remoncie, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka. Przestronne, częściowo umeblowane, do zamieszkania. Cena najmu 1300 zł miesięcznie + czynsz ok 650 zł. W czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Czeladź,śląskie

149 000 zł32 m² 4 685,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Czeladzi o powierzchni 31,80 m2 przy ul. Szpitalnej w niskim bloku! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Czeladź,śląskie

245 000 zł49 m² 4 988,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Czeladź,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2- pokojowe mieszkanie w Czeladzi przy ulicy Legionów 24. Budynek znajduje się na niedużym osiedlu bloków w niskiej zabudowie, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Najtańsza oferta na rynku!- 3 000 tyś za m2 Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkania ,które składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki, osobnego wc , i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dehnelów

Czeladź,śląskie

274 300 zł40 m² 6 857,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie wyposażone w nowe sprzęty agd w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o pow. 39,2 mkw.