Lokal handlowy, ul. Borowa

Borowa, Piaski, Czeladź, śląskie

  • 210 000 zł
  • 115,30 m²
  • 1 821,34 zł/m²

Zdjęcie

Marek Krupa

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Borowa

Borowa, Piaski, Czeladź, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

210 000 zł

115,30 m²

1 821,34 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Borowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

210 000 zł 115,30 m² 1 821,34 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (1 821,34 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 115,30 m², 4 pomieszczenia, 2 łazienki; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: suterena/3, jednopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Czynsz: 1 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy Borowej. Lokal przez ostatnie kilka lat był wynajmowany z powodzeniem.

Układ funkcjonalny:
pomieszczenie nr 1/część usługowo handlowa z bezpośrednim wejściem od drogi głównej,
pomieszczenie nr 2/pomieszczenie biurowe,
pomieszczenie nr 3/pomieszczenie biurowe,
pomieszczenie nr 4/magazyn,
2 WC,
pomieszczenie gospodarcze,

Media:
prąd (...)

Agent

Marek Krupa

506 822...

506 822 506

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Krupa

506 822...

506 822 506

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl